גלריה:

10 נשים, 10 נסיעות שאסור לכם לפספס.אחרי עונה ראשונה ומוצלחת בישראל, שירה מרגלית מגיעה לניו יורק, שם היא פוגשת נשים ישראליות שהצליחו בגדול לשיחה על אימהות, קריירה, פמיניזם, אמריקאים, גזענות, ישראלים, חלומות, געגועים והצלחה. צפו בסרטונים וצאו לדרך של שירה בניו יורק.

shadow

משחק טלוויזיה בהנחיית עופר שכטר. שתי קבוצות מתמודדות ראש בראש בדו קרב מרתק של שאלות ידע כללי. המנצחת מבניהן תוכל לצאת עם אוטו חדש.

shadow

השלאגר הישראלי הגדול של הקיץ: ״מה כבר יכול לקרות?״, או בשמו המוכר יותר ״הסרט של דובדבני וקובץ׳״. אופיר לובל, מי שביים העונה ב״ארץ נהדרת״ את מערכוני הקניון המצוינים, הוא הבמאי. ולצד דובדבני וקובץ׳ מופיעים גורי אלפי, רמי הויברגר ועופר שכטר. עכשיו בקולנוע! הטריילר לסרט, בו מוצאים דובדבני וקובץ׳ פקק משקה קל השווה מיליון שקל, ומסתבכים עם העולם התחתון.

shadow

"גבי והעיר הגדולה", סדרת רשת שהופקה לשידור ב-ynet, בשיתוף "מפעל הפיס". הסדרה, סיטקום בן 14 פרקים ומגוללת את סיפורו של גבי (יגאל עדיקא) העובר לעיר הגדולה ת"א ונתקל לראשונה בחייו בשגרת החיים שם, זאת לאחר שירש דוכן של מפעל הפיס מדודו שנפטר. כך, הוא נחשף לקהילת הגייז, לערבי שירה, לטרנד הסאבלטים ועוד. לצדו של עדיקא משתתפות השחקניות ליטל רוזנצוויג ומיכל גבריאלוב. בנוסף, ישתתפו במהלך העונה כשחקנים אורחים פבלו רוזנברג, אילן קובץ', אבי אטינגר, סמדר וקנין (סמדי בומבה) ועוד.

shadow